The Fact About ثبت برند شخصی That No One Is Suggesting

ب–اصل اجاره نامه محضری معتبر به نام متقاضی، برای محل کار و به آدرس دفتر کار (آدرس اظهارنامه)

درباره ثبت ‌شر‌کت و موضوعات مرتبط با آن نیاز به مشاوره دارید؟

۱۷) شرکت‌های مرتبط با شهرداری‌ها (دریافت مجوز از شورای شهر)

البته راه دیگری که با بهره مندی از ان می توانید در کم ترین زمان به اهدافتان دست پیدا کنید مراجعه به موسسات حقوقی و ثبتی است که با رزومه موفق خود در طول فعالیتشان صفرتا صد امور ثبتی و حقوقی برای اخذ کارت بازرگانی شما را تا ارائه ان به شما بدون نقص بپیمایند. برای این امر با موسسه ثبتی و حقوقی ایلیا در تماس باشید.

اصل مدرک تحصیلی معتبر (حداقل دیپلم متوسطه) مدارک خارج از کشور پس از ارزشیابی توسط اداره دانش آموختگان وزارت علوم مورد پذیرش می باشد .

برای دریافت کارت بازرگانی و استفاده از این مزیت ها لازم است تا با کارشناسان حرفه ای پایدار ثبت در ارتباط باشید و به بهترین شکل ممکن از راهنمایی و مشاوره آن ها از طریق فرم های قرار گرفته روی سایت استفاده نمایید.

شرایط درخواست کارت بازرگانی برای افراد حقیقی و حقوقی متفاوت می باشد :

امکان دریافت ویزای تجاری یکی دیگر از مزایای کارت بازرگانی است که به شما اجازه می دهد تا از این طریق به کشور های مختلف برای واردات و صادارات کالای خود سفر های تجاری داشته باشید.

همچنین نیاز است تا اطلاعات هویتی اعضای شرکت هم در این سامانه here به ثبت برسد.

دریافت کارت بازرگانی و پرداخت هزینه های آن و تعیین نرخ قیمت از طریق همین سامانه انجام می شود بدین صورت که ابتدا باید وارد سایت شوید سپس گزینه درخواست صدور کارت عضویت را انتخاب کنید.

در گام پایانی، متقاضی باید آگهی ثبت شر‌کت خود را به همراه اطلاعات اساسی مانند متن شرکت‌نامه در روزنامه رسمی به چاپ برساند.

معافیت های گمرکی باعث بالا رفتن سود و درآمد کسب و کارهایی که دارای مدیرعامل جانباز هستند و یا از کارت جانبازی برای واردات و صادارت استفاده می کنند، شود.

آیا نیاز به حضور در کلاس دارد؟ البته من در شهرستان ساکن هستم.

مدارک مورد نیاز دریافت کارت بازرگانی فوری برای اشخاص حقوقی

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *